Logosign » Naše služby » Reklama na auta » Polepy aut

Polepy aut

Existuje řada typů polepů aut – od barevných či reklamních fólií přes tónovací fólie na skla, ochranné fólie a odrazové fólie až po speciální magnetické či karbonové fólie. Polepy aut jsou efektivní a levný způsob jak změnit vzhled vozidla. Naše firma se specializuje i na výrobu a potisk kvalitních polepů vozidel.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Polepy na auto

Fólie užívané k polepu aut či vozidel nemají jen reklamní funkci. Mohou se využít například k vylepšení vzhledu, zamaskování poškození laku, přebarvení vozidla, ochraně laku a podobně. Cena barevných či tištěných fólií je s ohledem na jiné typy reklamy či úprav vzhledu finančně nenáročná.

Kvalitní reklamní polep nejen na auto

Připravujeme různé druhy reklamních polepů a celolepů aut na soukromá i firemní vozidla. Kromě osobních aut jsme schopni dodat také polepy na nákladní vozidla, vozidla MHD, letadla a lodě. S dvaceti lety praxe v oboru a kvalitním zázemím dokážeme vyrobit téměř libovolné typy polepů vozidel ve vysoké kvalitě a bez omezení rozměrů či barevnosti. Kromě polepových fólií na auto vyrábíme i kombinace s vyřezávanými typy reklamy. Naši zkušení odborníci Vám rádi poradí s výběrem i technologií provedení.

Proč využít reklamní polep auta?

Reklama na vozidlech má nespornou výhodu dobré viditelnosti a výraznosti, navíc ji snadno dostanete na místa, kde jinak nelze umístit klasickou reklamu. Již jen provoz či zaparkování Vašeho vozidla je reklama, kdekoliv a kdykoliv. Snadno tak oslovíte i potenciální zákazníky, kteří by jiné typy reklamy ignorovali. Z dlouhodobého hlediska se jedná o poměrně levný druh reklamy, který je vhodný zejména pro budování značky.

Jaké typy polepů aut nabízíme?

Kromě klasických barevných polepových fólií ve špičkové kvalitě nabízíme i další typy polepů aut. Součástí nabídky jsou například tónovací fólie na autosklo, které samozřejmě odpovídají požadovaným předpisům a mají atest Ministerstva dopravy. Dále nabízíme vysoce lesklé nebo naopak matné fólie, ochranné a odrazové fólie či speciální magnetické a karbonové fólie na auto. Pokud si nejste jisti, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit o radu.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás