Logosign » Naše služby » Systémy

Systémy

Orientační systémy

Nabízíme vám komplexní řešení označení a navigace ve vaší administrativní budově či areálu. Interiérové a exteriérové provedení. Používáme aluminiové modulární systémy či nabízíme individuální provedení, plast, kov, dřevo.

Prezentační systémy

Obstaráme vám dodávku a potisk mobilních grafických stěn, klipových rámu, hliníkových rámů, roletových bannerů (roll-upu), A stojanů, stojanů na tiskoviny, promostolků a všeho ostatního, co se týká vaší firemní prezentace.

Orientační a prezentační systémy pro každou budovu i exteriér

Poskytujeme profesionální orientační a prezentační systémy pro budovy i pro venkovní plochy. Často ve velkých budovách tápete, kde je která kancelář či oddělení? Právě v tom pomáhají orientační systémy.

Jejich cílem je vytvořit jednotný a přehledný systém navigačních a orientačních prvků. Provádíme systémy z plastu, dřeva i kovu. Vždy pro Vás najdeme optimální řešení, které také kromě funkčnosti bude ladit k barevnému provedení interiéru.

Prezentační systémy Vám přilákají zákazníky

Prezentujte se efektivně s prezentačními systémy. Prezentační systémy zahrnují potisk mobilních grafických stěn, klipových rámů či roletových bannerů. Mezi prezentační systémy řadíme také promostolky a informační stojany pro letáky a další tiskoviny.

To vše jsme schopni pro Vás zajistit. Orientační a prezentační systémy na míru dle velikosti a zaměření budov, případně zajistíme také systémy pro exteriér.

Související fotografie

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás