Logosign » Naše služby » DTP a tiskoviny

DTP a tiskoviny

Logosign je Vaším partnerem profi reklamních tiskovin a dalších forem reklamy.

Potřebujete skutečně kvalitní řešení pro reklamní tiskoviny, ke kterému má velmi blízko také profesionální DTP grafika a tisk. Logosign Vám toto nabízí, od vizitek, reklamních katalogů až po poutače či plakáty. Poskytujeme Vám vždy profesionální řešení šité na míru.

DTP grafika a tiskoviny jsou nerozlučným spojením

Provádíme veškeré práce, co se týče tiskovin a zejména reklamních tiskovin. Na počátku stojí DTP grafika, díky které je možno optimálně navrhnout rozložení a poté provést kompletní sazbu. Disponujeme nejmodernějšími tiskovými technologiemi a DTP softwarem, což zaručuje vždy perfektní výstup. Reklamní tiskoviny Vám Logosign vytvoří v požadovaných rozměrech od malé vizitky až po plakáty. Podívejte se do naší fotogalerie tiskovin a jiných nabízených produktů.

Základem je DTP grafika – pro vizitky, polepy aut i velkoplošné reklamy

Nejen k reklamním tiskovinám je první cestou profesionální DTP grafika pro celkový návrh a sazbu. Máme pro Vás řešení pro malé tiskoviny, ale také například pro polepy aut, což je jedna z nejefektivnějších reklam. I k tomu je potřeba DTP grafika, díky které navrhneme optimální rozložení. DTP je základem pro tisk ve velkém i v malém.

Zapomeňte na textové editory, bitmapovou grafiku – kvalitní tiskoviny potřebují DTP

Chcete-li skutečně kvalitní a efektivní reklamu, zapomeňte na všechny textové editory a bitmapovou grafiku. Kvalita si žádá profi DTP software a nejmodernější výbavu. Zkrátka s textovým editorem plakát ani vizitku nevytvoříte. Reklamní tiskoviny musí být kvalitní a profesionální, jen tak mohou oslovit. Spolehněte se proto na nás, disponujeme vším, co je potřeba pro tvorbu profi tiskovin. DTP grafika se opírá o vektorovou grafiku, díky které Vám můžeme vytvořit reklamní tiskoviny v jakékoli velikosti bez újmy na kvalitě.

Nabízíme všechny druhy reklam, od tiskovin až po světelné reklamy, polepy či billboardy

Velikost u nás není překážkou. Nabízíme všechny druhy reklam, od malé vizitky, po konstrukce billboardů, světelné reklamy či branding prodejen. Nejsme zaměření jen na reklamní tiskoviny, ale nabídneme jakoukoli formu reklamy. Logosign je Vaším partnerem pro efektivní zviditelnění se pro zákazníky.

Přenechte tvorbu tiskovin do našich rukou, Vaše reklama bude efektivní a poutavá

Logosign Vám přináší bohaté možnosti profesionální reklamy na zakázku. Mezi naší nabídkou nechybí ani poutavé3D modely, které si můžete prohlédnout v naší galerii. Mezi hlavní produkty patří reklamní tiskoviny, ale nejsou jediným, co můžeme nabídnout. Logosign je zkrátka specialistou na reklamy všech druhů i rozměrů, zajistíme pro Vás nejlepší řešení od stojanů, tiskovin až po realizaci výstavních expozic s dlouholetou působností na trhu řešení reklamy.

Pro běžnou komunikaci se svými partnery potřebuje každá firma množství tištěných materiálů. Počínaje vizitkami a konče např. reklamními katalogy či hlavičkovými papíry. Podle úrovně jejich zpracování a vzhledu se mnohdy tvoří úsudek na celou firmu a kvalitu jejích produktů a služeb.

Pomůžeme Vám navrhnout a následně vyrobíme všechny potřebné tiskové materiály, které budou Vaši firmu vhodně reprezentovat.

Poskytujeme vysoké garance KVALITY. profesionální grafické zpracování

  • firemní manuály, logomanuály, loga
  • DTP práce (příprava tiskových dat)
  • tisk (ofsetový, malonákladový digitální)
  • dokončení: vazba, výsek, ražba, falcování, povrchové úpravy

Související fotografie

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás