Logosign » Naše služby » Konstrukce a stojany

Konstrukce a stojany

Reklama může mít mnoho podob. Například na Internetu, v televizi či v tisku. Jedna z velmi účinných forem jsou reklamní stojany. Díky nim umožníte prezentovat Vaše služby efektivně a přitom nevtíravě.

Reklamní stojany mohou mít podobu malých stojanů uvnitř budovy či velké billboardové reklamy podél silnic. Oslovíte tak široké spektrum potenciálních zákazníků.

Reklamní stojany pro letáčky až po billboardové konstrukce

Potřebujete Váš produkt či službu nabídnout a dostatečně zviditelnit? Společnost Logosign Vám nabízí tvorbu reklamních stojanů o různých rozměrech a jejich vhodné umístění. Ať již potřebujete reklamní stojany s brožurami například na nádraží či v jiných budovách, například ve firemní pobočce, nebo chcete být vidět více.

Tím myslíme umístění stojanů podél silnic či ve městech nebo ve velkých prostorách například obchodních center. Oslovte tam, kde je nejvíce lidí a kde je šance zaujmout. Společnost Logosign Vám s takovou reklamou pomůže– jsme profesionální výrobce reklamy ve velkém i v malém. Od letáku k billboardu.

Oslovte efektivní reklamou, reklamní stojany zajistí její vhodné umístění

Kromě samotného stojanu a vhodného umístění je důležitý obsah a forma reklamy. Ta by měla být originální, poutavá, ale zároveň nikoli agresivní a rušivá. Zvolte například logo firmy a nějaké originální heslo či motto. Budete-li originální, jistě zaujmete. Reklamní stojany Vaši reklamu drží.

Logosign Vám umožní efektivní prezentaci reklamou ve velkém i v malém

Reklamní stojany lze použít jako pro velké billboardové plochy, světelné reklamy tak pro prezentaci formou letáků či katalogů. Společnost Logosign Vám pomůže s návrhem optimální konstrukce dle požadavků rozměrů a nabízíme podpůrné konstrukce kovové, plastové i dřevěné. Pro velké plochy volíme osvědčené příhradové konstrukce, pro malé stojany lze domluvit individuální rozměry dle potřeby.

Logosign Vám vždy vyjde vstříc při návrhu reklamy. Díky Logosign budete vidět v malém i velkém. Oslovte zákazníky ve městech, obchodech, ale ve firemní pobočce. Realizujeme malé stojánky na katalogy a letáky stejně jako zajištění billboardových konstrukcí. S námi oslovíte zákazníky na různých místech a v různém provedení. Reklamní stojany na míru Vám pomohou s efektivní reklamou dle cíle.

Pomůžeme se vším od diskusí nad návrhy, volby vhodné technologie výroby, přes vizualizaci, dodávku projektu a statického posudku. Vyrobíme stojany z kovu, hliníku, nerezi. Kovové prvky umíme kombinovat se dřevem, sklem, plasty atd. Jsme specialisti na výrobu příhradových rámů. Pro zpracovaní pouľíváme frézu, vodní paprsek, laser, svářecí techniku. Konstrukce lakujeme, ľárově zinkujeme
a následně instalujeme dle vašeho přání.

  • příhradové konstrkuce (stavebnicový systém)
  • stojany, stojánky
  • rámy, nosiče
  • billboardy
  • podpůrné konstrukce 

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás