Logosign » Naše služby » Digitální tisk

Digitální tisk

Pro řadu aplikací v reklamě, na výstavách či prezentacích je třeba kvalitní velkoplošný tisk. Nedílnou součástí tisku je také kvalitní podkladový materiál a vysoce odolné barvy. Kromě různých druhů papíru či plátna lze tisknout také na různé druhy fólií, síťovin či plastů.

Billboardy a bigboardy

Kromě běžného tisku na papír je možné také tisknout billboardy na speciální fólie či síťovinu. K tisku billboardů také nabízíme výrobu a montáž všech možných druhů stojanů, rámů a úchytů, ať již se jedná o samostatně stojící billboardy či montáž například na domy.

Velkoplošný tisk samolepících fólií

Pro různé typy obalových materiálů a polepy vozidel se často využívají samolepící PVC fólie. Levnější fólie s krátkou životností se hodí například k polepování obalů či na jednorázové akce. Naopak vysoce kvalitní fólie s dlouhou životností a barevnou stálostí jsou vhodné například pro polepy osobních i nákladních aut, reklamu na MHD a další náročné aplikace. Pro polepy skel u aut se využívají speciální fólie s atestem ministerstva dopravy.

Další materiály pro velkoplošný tisk

Pro řadu speciálních využití lze provádět velkoplošný tisk také na síťoviny, perforované či podlahové fólie, fasádní fólie, transparenty, bannery a řadu dalších materiálů. Pokud máte nějaká speciální přání, neváhejte nás kontaktovat.

Kvalitní zázemí

Pro dosažení nejvyšší kvality využíváme vlastní grafické studio a řadu profesionálních přístrojů pro tisk. Disponujeme také vlastní dílnou a vyrábíme širokou škálu stojanů, montáží a úchytů pro všechny typy reklamy. Jsme také schopni zajistit osvětlení reklamy a všechna nutná úřední povolení pro instalaci. O kvalitní výstupy se stará odborně vyškolený personál s bohatými zkušenostmi.

Pomůžeme s tiskem a instalací velkoplošných reklam na budovy, tisk billboardu, plakátů, tapet do interiérů, PVC folií a speciálních látek. Používáme materiály nejvyšší kvality a tiskneme fotorealistickým tiskem vhodným pro použití v interiéru a exteriéru. Tisky následně kasírujeme, opracováváme, svařujeme, sešíváme a instalujeme.

Poskytujeme vysoké garance KVALITY.

 

  • samolepící PVC fólie, krátkodobé, s dlouhou životností
  • transparenty, bannery, síťŸoviny
  • perforované fólie, podlahové fólie
  • billboardy, bigboardy, nástavby
  • sportovní 3D panely, tyveky
  • fólie na fasády
  • vizitky, letáky, plakáty, pozvánky

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás