Logosign » Naše služby » Digitální tisk » Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Poskytujeme velkoplošný digitální tisk pro celou řadu aplikací, zejména v reklamě. Tiskneme na různé materiály pomocí moderních tiskáren s vyzkoušenými stálými barvami. U velkoplošné reklamy vám zároveň rádi pomůžeme s instalací, včetně výroby a instalace rámů, nosných systémů a osvětlení. Neváhejte kontaktovat naši pobočku v Praze, zkušení odborníci vám rádi poradí s typem potisku i materiály přesně podle vašich požadavků.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Jak vzniká kvalitní velkoplošný tisk?

Pro profesionální velkoformátový tisk využíváme speciální velké plotry a tiskárny, které jsou uzpůsobeny k tisku na různé materiály (papír, plast, fólie, tkaniny atd.). K tisku se používají kvalitní inkousty, které jsou nanášeny velmi přesnými tryskami ve vysokém rozlišení, dále se používá také sublimační či UV LED potisk. Použité barvy jsou přesně kalibrované a odolné proti UV záření, sublimační potisk tkanin a fólií nabízí také výbornou odolnost a barevnou stálost.

Billboardy a další velkoplošná reklama

Dodáváme kvalitní tiskoviny pro všechny typy velkoplošných reklam. Materiály pro billboardy se tisknou obvykle na papír, ale dodáváme také různé typy plných i perforovaných fólií, PVC fólie a síťoviny. Použité inkousty, barvy i materiály máme dobře vyzkoušené a nabízíme pouze produkty vysoké kvality, které jsou barevně věrné a stálé i při dlouhodobé expozici UV záření.

Tisk na speciální materiály

Kromě klasických aplikací tiskneme na celou řadu speciálních fólií, plastů a síťovin. Mezi oblíbené typy reklamy patří zejména polepové fólie na vozidla všech typů, ale tiskneme i na speciální ochranné a magnetické fólie. Pokud uvažujete o reklamě na budovách, můžeme vám nabídnout potisk na fasádní či podlahové fólie a dále velkoplošný tisk na síťoviny a tkaniny pro opravdu velké poutače. Nabízíme také tisk velkoformátových fotografií ve výborné kvalitě na různé materiály.

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás