Logosign » Naše služby » Reklama na auta » Fólie na auto

Fólie na auto

Vaše vozidlo lze snadno vylepšit či ochránit pomocí různých fólií a celopolepů na auto. Kromě potištěných nalepovacích fólií existují také různé speciální typy, magnetické fólie se dokonce ani nemusí polepit na auto. Instalaci fólie raději svěřte odborníkům, předejdete tak špatnému nalepení, bublinkám a případně i poškození vozu.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Fólie na autosklo

Tónované fólie na autoskla jsou oblíbenou možností jak zvýšit atraktivnost vašeho vozu. Tento typ fólií má zákonem daná omezení umístění i sytosti barvy. Nabízené fólie jsou samozřejmě řádně schválené a splňují požadavky na atest Ministerstva dopravy. Při použití fólií bez atestu riskujete pokutu.

Magnetické auto fólie

Součástí magnetických fólií je i magnetická vrstva, která umožňuje jejich opětovné připnutí na vozidlo. Tyto fólie lze samozřejmě potisknout ve vysoké kvalitě a navíc je lze pro zvýšení odolnosti zpevnit laminováním. Magnetické fólie jsou vhodné zejména v případech, kdy například potřebujete měnit reklamu na více vozidlech, máte sezónní reklamy nebo používáte vůz jako služební i soukromý.

Karbonové auto fólie

Existují různé typy fólií, které imitují vzhled karbonu, ale vyrábí se i varianty v jiné barvě. Klasické karbonové fólie mají černou barvu a 3D strukturovaný povrch, takže na první pohled jsou k nerozeznání od karbonu. Lze je aplikovat na téměř libovolné části vozidla, často se používají také v interiéru.

Odrazové auto fólie

Jiným názvem také reflexní fólie slouží především k odrazu světla, jsou tedy pro pozorovatele neprůhledné. Typicky se jedná o stříbrné či zlaté fólie, existují ale i další verze. Tento typ neprůhledných fólií obvykle nesmí být na čelním skle ani na předních sklech auta.

Ochranné auto fólie

Ochranné fólie slouží především k ochraně laku a skel auta před mechanickým opotřebením, u skel navíc zvyšují jejich pevnost. Fólie mají zcela minimální dopad na vzhled a lesk vozu, jejich použití není často vůbec viditelné. Jejich životnost je několik let a dokáží zabránit drobným škrábancům a poškození laku například od soli, odletujících kamínků a poškrábání. Ochranné auto fólie lze bez problémů odstranit či vyměnit, aniž by zanechaly jakékoliv poškození či zbytky lepidla na laku.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás