Logosign » Naše služby » Reklama na auta » Celopolepy aut

Celopolepy aut

Celopolepy aut fólií umožňují změnit barvu, vylepšit vzhled, přidat grafické prvky a samozřejmě jsou velmi vhodné pro reklamu. Pomocí fólie můžete změnit vzhled vozu či přidat grafické prvky, které jsou jinými způsoby téměř neřešitelné anebo velice drahé.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Funkce celopolepu vozidel

Polep aut fólií samozřejmě může změnit barevnost a přidat grafické prvky, nicméně to není jeho jediná funkce. Speciální fólie chrání lak proti poškození a účinkům UV záření, fólie s atestem umožňují tónování skel a tím zvyšují nejen atraktivnost vozu, ale také komfort při řízení a bezpečnost.

Úprava vzhledu a barevnosti

Pokud chcete u auta změnit vzhled či barvu, může podobná změny vyjít opravdu draho, pokud je vůbec možná. Celolep auta speciální fólií je výrazně jednodušší a levnější, snadno umožňuje řešit přechody barev, nápisy či potisk různými obrazy a grafikou.

Celopolepy aut jsou vhodná reklama

Vaše osobní auto, ale také služební vozidla, vozy MHD či dokonce lodě a letadla můžete pomocí polepových fólií na auto  snadno a proměnit v mobilní reklamu. S ohledem na oslovení široké masy lidí je podobná reklama vhodná spíše pro budování značky. Velkou výhodou je zejména cenová dostupnost a možnost relativně dlouhodobé reklamní kampaně kdekoliv, kde se zrovna vaše vozidla vyskytují. Každodenní parkování vozu se tak zároveň stává reklamní kampaní.

Polepů a jejich úprav je celá řada

Kromě obvyklých lesklých fólií nabízíme také matné provedení, dále ochranné či odrazové fólie. Ze speciálních typů lze zmínit magnetické a karbonové fólie. Součástí nabídky jsou samozřejmě také atestované tónovací fólie na autosklo. S ohledem na 20 let zkušeností v oboru nabízíme výhradně důkladně vyzkoušené a kvalitní materiály. Dokážeme potisknout prakticky libovolně velké plochy ve vysoké kvalitě a při zachování dlouhodobé barevné věrnosti. Pokud si nejste jisti, neváhejte se obrátit na naše zkušené specialisty.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás