Logosign » Naše služby » Reklama a písmena » Světelná reklama

Světelná reklama

Pokud chcete ke své firmě či produktu přitáhnout pozornost, doporučujeme vám využití originální světelné reklamy. Různé typy světelných reklam vyrábíme od návrhu až po instalaci na místě a rádi vám poradíme s návrhem i provedením. Na naše výrobky poskytujeme kvalitní záruční i pozáruční servis.

Výroba světelné reklamy

Naši zkušení specialisté vám rádi navrhnou světelnou reklamu, poradí s typem i použitými materiály a případně připraví 3D vizualizaci. Světelné reklamy vyrábíme sami v našich dílnách, které disponují kompletním technologickým zázemím. Svařujeme hliníkové i nerezové konstrukce a zapojujeme různé typy osvětlení včetně neonů či diodových panelů. Prostorové nápisy, písmena a loga vyrábíme z odolného styroduru. Světelnou reklamu můžeme kombinovat s velkoplošným tiskem na nejrůznější materiály.

Mám zájem o světelnou reklamu

Světelné nápisy a písmena

Vyrábíme klasické neonové nápisy, dále různé typy podsvícených nápisů a panelů, světelné LED nápisy a další typy svítících nápisů a písmen. Dále můžeme vyrobit osvětlená 3D loga a nápisy ze styroduru. Samozřejmostí je i nabídka klasických velkoplošných tisků s nasvícením.

Světelné boxy, tabule, panely a výstrčky

Klasické podsvícené tabule a výstrčky vyrábíme na míru a podle požadavků klienta. Základem je klasická kovová konstrukce s různými typy podsvícení. Kromě podsvícených typů vyrábíme i neonové reklamy a světelné LED panely. Dále vyrábíme i 3D modely a loga různých velikostí, která lze podsvítit či nasvítit dle požadavků klienta.

Instalace světelné reklamy

Světelnou reklamu vám samozřejmě rádi nainstalujeme a vyřídíme i potřebná povolení pro revizi elektrického připojení či statický posudek. Naši specialisté zajistí bezproblémové vyřízení potřebných formalit i veškeré práce spojené s instalací a připojením světelné reklamy. S ohledem na dlouhodobé využití světelných reklam garantujeme i kvalitní pozáruční servis.

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás