Logosign » Naše služby » Reklama a písmena » Reklamní bannery

Reklamní bannery

Pokud potřebujete jakýkoliv typ banneru, jste u Logosign na správném místě. Realizujeme vše od přenosných roll up bannerů až po velkoplošné venkovní prezentace. Bannery vyrábíme sami, od grafického návrhu a DTP až po tisk. Dále vyrábíme různé typy stojanů i rámů pro bannery a to včetně případného osvětlení. Ať již chcete levný banner či špičkovou kvalitu, rádi vám pomůžeme s přípravou i výrobou.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Tvorba bannerů

Pokud si nevíte s přípravou bannerové reklamy rady, můžete využít služby našich grafiků a DTP specialistů, kteří vaše nápady převedou do funkční a moderní podoby. Zajistíme optimální rozmístění reklamních prvků, potřebujeme však mít alespoň nějaké podklady. Rádi vám poradíme vhodné reklamní formáty a zajistíme přípravu kvalitních vektorových podkladů pro tisk. Správně připravené grafické podklady lze potom snadno použít i na jiné kampaně či jiné typy reklamy.

Tisk bannerů

Pro řadu aplikací v reklamě nabízíme velkoplošný tisk na různé materiály, včetně reklamních bannerů. K tisku používáme pouze vysoce kvalitní a vyzkoušené materiály, které jsou vhodné pro velkoplošné reklamy. Tisk provádíme na moderních a přesných plotrech, které zajišťují vysokou kvalitu i věrnost barev a ostrý obraz. Barvy i materiály jsou odolné proti UV záření a pro venkovní aplikace samozřejmě i voděodolné.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Výroba reklamních bannerů

Poskytujeme komplexní služby včetně výroby stojanů pro bannery. Může jít o roll up banner, rámy a plochy montované na stěnách i o samostatně stojící velké stojany. Dále zajišťujeme i osvětlení reklamních ploch. Vše od výroby až po instalaci řešíme sami v našich dílnách či přímo v místě umístění reklamní plochy, v případě potřeby zajišťujeme i nezbytná povolení a revize. Díky vlastnímu dílenskému zázemí dokážeme vyrobit téměř libovolné typy prezentací, včetně speciálních bannerů na míru.

Chcete si udělat exkurzi po našich výrobních prostorech?

Kontaktujte nás